Що таке Artcure?

Часто люди вважають, що найшвидшим і найбільш ефективним методом лікування грижі хребта є хірургічне втручання. Але операція не завжди вирішує проблему. Будь-яке хірургічне втручання може мати травмуючий вплив на організм, післяопераційний період також часто буває досить складним, з різноманітними ускладненнями. Тому краще, за можливості, уникати хірургічного втручання. Таким чином, не слід приймати поспішних рішень і спочатку потрібно розглянути різні альтернативні методи лікування. Наприклад, такий, як використання продукту, розробленого ARTCURE®.
ARTCURE® — це інноваційна система, яка кидає виклик традиційним методам лікування.
ARTCURE® — це продукт, який знижує тиск на нерви хребта та механічно зменшує обсяг пошкодженого міжхребцевого диска.
Молекули натуральних олій, що входять до складу ARTCURE®, взаємодіють з масою ядра пошкодженого диска наступним чином:
— Фіброзне кільце є несудинною мембраною, проникність якої збільшується з початком грижі диска. Саме це і сприяє проникненню молекул натуральних масел, які входять до складу ARTCURE®, в пульповий диск, що і дає змогу знизити осмотичний тиск желатинової структури диска.
Відбувається дегідратація випадаючого фрагмента, що призводить до зменшення пульпи пошкодженого ядра грижі і знижує тиск на хребці. Зменшення ж міжхребцевого тиску значно знижує біль.
Продуктивність вищевказаного методу лікування була описана в клінічних випробуваннях.

RU UK